Javni poziv – Energetska obnova višestambenih zgrada

Temeljem javnog poziva Ministarstva graditeljstva referentna oznaka poziva PDP_4c2.2, objavljenog 17.10.2016., za dodjelu bespovratnih sredstava za energetsku obnovu višestambenih zgrada, osiguranih iz Europskog fonda za regionalni razvoj, Upravitelj Komunalac d.o.o., Ulica križnog puta 18, Pakrac u ime i za račun suvlasnika višestambenih zgrada provodi i objavljuje postupke nabave u skladu s Aneksom 2. Poziva – Postupci nabave za osobe koje nisu obveznici Zakona o javnoj nabavi.

Slijedom gore navedena dana 05.01.2018. objavljeni su Javni pozivi na dostavu ponuda za radove energetske obnove za 10 višestambenih zgrada s područja Grada Pakrac i Grada Lipika.

Svu dokumentaciju za dostavu ponuda za radove energetske obnove na višestambenim zgradama možete preuzeti OVDJE